Aktuality

Jak nám můžete pomoci ?

Charitativní pomoc našemu dětskému domovu

Vznikem skupinek rodinného typu, vznikla i nutnost finančních prostředků na přirozené potřeby dětí, aby nebyly ochuzeny o letní tábory a hlavně na podporu jejich připravenosti pro další život.

 JAK NÁM MŮŽETE AKTUÁLNĚ POMOCI?

 

  • můžete nám finančně přispět na projekty:

např.:

volnočasové aktivity dětí

rodinkové zimní nebo letní pobyty

 

  • rádi bychom zakoupili:

jeden osobní vůz 
nechali postavit dětské hřiště

nechali vybudovat koutek s grilem a posezením 

 

  • rodinky potřebují dovybavit tímto:

kuchyňské nádobí,  pekáče, toustovače, zapékací misky, remosky, vysavače, povlečení, hrnce - menší, větší, stolní lampy, žehličky, nože,utěrky, ešusy, spacáky, batohy a takové podobné spotřební předměty a vybavení jednotlivých rodinných skupin. Budeme vděční za jakoukoli pomoc.

 

  • rádi přijmeme:

oblečení ve slušném stavu

sportovní vybavení

hry na PC, případně zachovalé PC, tablety a podobná zařízení

hygienické prostředky

Ideální je domluvit se předem. Děkujeme!

Možností, jak nám pomoci, je více a vždy nejde jen o peníze. Vážíme si jak finanční, tak materiální pomoci dětem. Tu pak co nejlépe využijeme. Aktuálně zde můžete sledovat, jaká forma sponzorství je pro nás aktuálně nejdůležitější:

A) sponzorování dítěte –  získané prostředky jsou využívány zejména na školní potřeby. Každé dítě má také svůj účet, na který můžete přispět. Tyto finance se zde šetří až do odchodu daného dítěte do života. Sami si dovedete jistě představit, jak může být každá koruna důležitá.

B) sponzorování domova -  pravidelně zajišťujeme zimní a letní pobyty dětí. Uvítáme jakoukoliv pomoc a nabídku. Materiální vylepšení domova a příspěvky na sportovní nebo kulturní akce, které pořádáme, jsou pro nás stejně důležité. Děti mají pocit plnohodnotnosti, mají motivaci a krásné vzpomínky! 

C) materiálně – vše, co vás napadne: od drogerie a potřeb do domácnosti přes nové oblečení a obuv, věcné ceny do soutěží, až po zahradní domky na kola apod.

Všem děkujeme za pomoc