Aktuality

Krátká návštěva Prahy

Třetího října ráno jsme vyrazili našim služebním autem do hlavního města Prahy. Cíl byl jediný. Zhlédnutí muzikálu Antoaneta – královna Francie v divadle Hybernia.

Po čtyřech hodinách cesty jsme v pravé poledne dorazili do Prahy. Chvíli nám trvalo, než jsme našli vhodné místo k zaparkování, ale asi po patnácti minutách se nám to podařilo.

Z parkoviště jsme se přesunuli na Václavské náměstí, které jsme si včetně sochy svatého Václava celé prohlédli. Po půlhodině jsme dorazili k Prašné bráně – další chloubě naší stověžaté matičky Prahy. Odtud to již bylo do divadla kousíček. V pokladně jsme si vyzvedli vstupenky a hurá do sálu. Tady se však nesmělo fotografovat, proto snímky z muzikálu nejsou.

Po třech hodinách nádherné představení, které se všem moc líbilo, skončilo. Při zpáteční cestě na parkoviště jsme si pohovořili s Marcelem Bukou, který kdysi do domova na Dubovou chodil. Nyní žije v Praze a má se, dle jeho povídání, velmi dobře.

Po čtyřech hodinách jsme dojeli plni zážitků zpět do domova. Děkujeme panu řediteli, že nám lístky na tak nádherné představení zařídil.