Aktuality

Vánoční hvězdy s permoníkem

Vánoční hvězdy s PERMONÍKEM 2016

Sborové studio Permoník při Základní umělecké škole B. Smetany a Krajském středisku volného času v Karviné, které jsou příspěvkovými organizacemi zřizovanými Moravskoslezským krajem, připravuje na úterý 6. 12. 2016 výjimečný adventní koncert "Vánoční hvězdy s PERMONÍKEM 2016“ v multifunkční aule GONG v Dolní oblasti Vítkovice.

Koncert pořádá Permoník v rámci letošních oslav 50. výročí svého založení. Na jaře letošního roku Koncertní sbor Permoník zazářil na světové sborové soutěži v New Yorku v Carnegie Hall a opět po třech letech přivezl zlato.

Hosty koncertu budou Vladimír Hron, Ilona Csáková, Vojtěch Drahokoupil ze skupiny New element, herečka a zpěvačka Lucie Černíková a Kateřina Jalovcová - sólistka opery ND v Praze. Sborové studio Permoník i umělce bude doprovázet Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín a Bigband, na ostravské scéně se můžete těšit na více než 150 účinkujících, na písně od Lennonova Happy Xmas přes Crosbyho Bílé Vánoce až k Pie Jesu A. L. Webbera.

Slavnostní adventní koncert „Vánoční hvězdy s PERMONÍKEM“ je pořádán za podpory Moravskoslezského kraje.

Přijďte společně oslavit úžasné padesátiny Permoníku!

Prodej vstupenek na www.ostravainfo.cz a www.ticketportal.cz

POZN: 25% sleva - na www.ticketportal.cz si můžete po přihlášení/registraci zakoupit vstupenky s 25% slevou! Pro nastavení slevy na Vámi vybraná místa v sále je nutné před ukončením rezervace do pole „Záznam“ napsat heslo PERMONÍK