Aktuality

DD CUP PRAHA – STOLNÍ TENIS

Dvacátého třetího března vyjely čtyři děti do Prahy. Zúčastnili jsme se prvního dílu DD CUPU v Praze – tentokrát turnaje ve stolním tenise. Okolo třetí odpoledne nasedli do služebního vozu Dominik, Denis, Kristýna Halová a Stefanie. Vyrazili jsme po dálnici do Prahy. V sedm večer jsme již byli ubytováni v hostelu BOATHUAS. Pěkný pokojíček se dětem líbil. I když pořadatelé chtěli, aby spali zvlášť chlapci o a zvlášť děvčata, našim se to nelíbilo a spali tedy všichni čtyři v jednom pokoji. Strejda Martin ulehl s kolegy z Karviné a Čeladné v dalším pokojíku. Noc jsme přežili v klidu a v pohodě a následovala snídaně. Po ní jsme se přesunuli do sportovní haly Hamr sport Braník, který byla vzdálena necelý kilometr od našeho hostelu.

V devět hodin ráno byl slavnostní nástup dvaceti sedmi domovů z celé České republiky. A už jsme se začali roztáčet. Hrálo se na čtyři vítězné zápasy a to tak, že hrál starší chlapec proti staršímu, mladší proti mladšímu. Stejné rozlosování měla i děvčata. O konečném vítězství v zápase rozhodovaly čtyřhry.

Prvního soupeře z Chebu jsme porazili 4 : 3. naopak Čeladné jsme podlehli 1 : 4, když jediné vítězství našeho týmu zaznamenal Denis.

Později jsme porazili Nymburk, ale prohráli jsme s Ústím nad Labem. Čekali nás poslední dva zápasy proti Plzni a domácím Dolním Počernicím. Oba tyto zápasy jsme vyhráli a skončili na celkovém jedenáctém místě.

Když to shrnu, tak jsme ze šesti utkání čtyřikrát vyhráli a dvakrát prohráli. Toto považuji za velký úspěch. Navíc byl Denis Mezej odměněn individuální medailí, protože v každém zápase, ve kterém nastoupil - vyhrál. Blahopřejeme.