Aktuality

SETKÁNÍ S PETROU KVITOVOU A RADKEM ŠTĚPÁNKEM V PRAZE

Protože naše děti navštěvují a sponzorují pracovníci MONETY MONEY BANK, nabídli nám něco velmi zajímavého. Kdo by nechtěl vidět na vlastní oči velikány českého tenisu. Kvitovou a Štěpánka – to jsou osobnosti, které zná téměř každý.

A pan Rychtář nám v Praze zajistil, že se s nimi můžeme setkat i my.

Ve středu 10.září v šest hodin ráno vyrazili strejda Martin, Filip a Dominik do Prahy. Po pětihodinové cestě jsme dorazili k tenisovým kurtům Sparty Praha.

Pracovnice pražské pobočky MONETY nás mile přivítali a usadili do klubovny. Než přijela naše tenisová hvězda, mohli si kluci zahrát na Play stationu. Po obědě okolo 13 hodiny dorazila Petra. Téměř hodinu odpovídala na zvídavé otázky dětí a dospělých.

Potom následovalo fotografování s Petrou a následně jsme se přesunuli na kryté tenisové kurty. Tam si Petra zahrála tenis s mladými sparťanskými tenisty. Našich kluků se ujaly slečny, které je učily základů tenisu.

Po dobré svačince přijel Radek Štěpánek a následovala jeho autogramiáda. Také on odpovídal na otázky dětí.

Po odchodu Radka Štěpánka jsme si všichni prohlédli zázemí sparťanské tenisové haly. Kluci viděli šatny jak od Bedřicha, tak i od bývalé tenisové ikony Ivana Lendla.

Pracovníkům ostravské pobočky MONETY moc děkujeme za příjemně strávený den.