Aktuality

Vojáci baví dětské domovy

Tak se jmenovala další akce, které se naši kluci zúčastnili. Vojáci pro děti připravili fotbalový turnaj a doprovodné soutěže.

Pětiboj – turnaj v šipkách, hod na branku, kop na branku, hod na cíl a hod na koš. Pětiboje se zúčastnily hlavně menší děti. Nás spíše zajímal fotbalový turnaj. Hned po dvou dnech, kdy jsme vyhráli na Bazalech jsme tedy jeli opět vyzkoušet naše síly.

Kluci nezklamali a turnaj opět vyhráli. Porazili jsme postupně Havířov 1 : 0, Těrlicko  6 : 0 a  Nový Jičín 4 : 0.

Čekalo nás velké finále a v něm jsme se utkali opět s Melčí. V Ostravě jsme před dvěma dny remizovaly 0 : 0. tentokrát se situace opakovala. Utkání skončilo nerozhodně 3 : 3 a následovaly, stejně jako v Ostravě, penalty. A na ty jsme opět Melč porazili a zaslouženě celý turnaj vyhráli.

Po vojenském obědě – guláši – jsme se přesunuli do kasáren a tam následovaly další akce.

Dětem se představili městští i republikový policisté z Hranic. Viděli jsme policejní techniku i to, jak se zadržuje pachatel. Později si děti prohlédly také vojenskou techniku a  ukázku bojové činnosti MUSADO.

Potom již následovalo slavnostní vyhlášení výsledků a odjezd zpět do domova. Děkuji všem chlapcům za jejich vzornou reprezentaci.