Aktuality

BUDÍŠEK CUP 2018

Další akcí, které se naše děti zúčastnily, byl tradiční fotbalový turnaj v Budišově nad Budišovkou. Protože organizátoři rozhodli, že se mohou turnaje zúčastnit pouze děti do patnácti let, měli jsme problém vůbec někoho nominovat. Nakonec nás reprezentovalo pět chlapců a dvě děvčata. Sandra a Kateřina, Pavel, Jirka, Tomáš, František a Daniel.

Už jen to, že se v brance střídala pouze děvčata svědčí o tom, že jsme ještě před nástupem do prvního zápasu  nemysleli na nějaké vyšší umístění.

První zápas – první prohra s Melčem 1 : 4. Tento výsledek neunesl Daniel, začal po všech křičet, všem nadávat a mi nezbylo nic jiného, než ho za jeho nesportovní chování nenominovat do dalšího zápasu.

Ten se nám kupodivu bez Daniela částečně vydařil a s ostravským domovem z Hrabové jsme remizovali 0 : 0.

Následoval třetí zápas s chlapci z vítkovského nízkoprahového zařízení TUNEL. S těmito chlapci jsme prohráli 0 : 1  a v naší čtyřčlenné skupině jsme se umístili na posledním čtvrtém místě.

Ve druhé čtyřčlenné skupině byl na posledním místě Havířov, který všechny své tři zápasy prohrál.  Pro nás to znamenalo konečné sedmé místo na turnaji. Pokud by se mužstvo trochu více stmelilo, mohli jsme pomýšlet po lepším výsledku …………….

Holčapek Martin