Aktuality

MELČ – TURNAJ VE VYBÍJENÉ

Na tradičním turnaji dětských domovů v Melči jsme nemohli chybět. Reprezentovali nás Tomáš, Denis, Jirka, Franta, Danek, Sandra, Bára a Kateřina.

Naše děti začaly hrát naplno, na úvod porazily i domácí Melč. V tomto aktivních duchu jsme se prezentovali první tři zápasy a po zásluze je vyhráli.

Ale po prvním prohraném zápase s Opavou se naši hráči začali mezi sebou dohadovat a svádět vinu jeden na druhého. Tímto se rozladili, hra již nebyla tak soustředěná a následovalo to, co následovat muselo. Další porážka s Vrbnem pod Pradědem.

Později ještě svitla naděje, když jsme porazili Příbor, ale pak následovala další porážka od Fulneku.

Tento rok byla družstva velmi vyrovnaná, mnohdy o vítězi rozhodovalo štěstí. Pro dobrou hru v prvních zápasech nás všichni chválili, ale při pozdějším nesportovním chování se naše děti předvedly v tom horším světle.

Nakonec jsme obsadili celkové páté místo.

Teta Dáša a Martin Holčapek