Aktuality

DD-CUP KOPANÁ – MARKAVRTOVICE

V pátek 3. května proběhl další díl DD CUPu, který pořádá pražský dětský domov z Dolních Počernic. Tentokrát se jednalo o turnaj v kopané – kvalifikace domovů z Moravskoslezského kraje.

Markartovický sportovní areál hostil celkem šest domovů z našeho kraje. Ostravskou Vizinu a Hrabovou, Těrlicko, Čeladnou, Melč a Dubovou.

Kluci byli rozděleni do dvou skupin. Naši se utkali s Melčem, našim odvěkým rivalem a Vizinou.  Zápasy ve skupině dopadly podle našich představ. Vizinu jsme porazili 5 : 1 a Melč jsme vyprovodili z hřiště porážkou 4 : 0.

Tato vítězství nám zajistila první místo v základní skupině a další postup do semifinálových bojů.

Po krátké pauze, která byla zapříčiněna obrovským lijákem, jsme nastoupili proti druhému mužstvu z druhé základní skupiny – Ostravě-Hrabové. Kluci neponechali nic náhodě a s velkým přehledem porazili Ostraváky 9 : 0.

Toto vítězství nás posunulo do finále celého turnaje. Našim soupeřem byli kluci z Čeladné.

Bohužel, finále jsme prohráli 0 : 1. Byl to  nemilosrdný boj o každý metr markavrtovického trávníku. Nakonec rozhodla jediná naše chybička a vítězem se stali kluci z Čeladné.

Tím pádem jsme skončili na nádherném druhém místě. Nejdůležitější je, že naši kluci postoupili z ostravské skupiny do celostátního finále, které se bude hrát 3. června na pražském Strahově. Moc děkuji a všem blahopřeji za předvedený výkon.

Holčapek Martin- VÍCE FOTOGRAFIÍ NALEZNETE V SEKCI fotogalerie