Aktuality

TRIATLONOVÉ ZÁVODY V KARVINÉ

V měsíci květnu bývá nejvíce akcí. Letos je jich snad ještě více. Ve čtvrtek 16. května vyjelo sedm dětí do Karviné. Zde se konal jak pro širokou veřejnost, tak pro děti z dětských domovů závod v triatlonu.

Hlavním organizátorem akce je Tomáš Slavata – bývalý reprezentant triatlonu. Tomáš tedy předával dětem své zkušenosti.

Závodilo se v těchto disciplínách :  „kačáky“,  jízda na kole – podle věkové kategorie 800 až 1 200 metrů a vytrvalostní běh na 800 metrů.

V kategorii dívek nás reprezentovala Barbora. Světe div se. Umístila se na nádherném třetím místě. Vyhrála medaili a několik upomínkových předmětů.

V další kategorii mladších chlapců nás reprezentoval Filip R. Ten sice bojoval, ale lépe, než na předposlední místo to nestačilo.Největší zastoupení jsme měli v kategorii chlapců do 15-ti let. Denis, Daniel R., Adam a Ludevít. Ani naše největší želízko v ohni v této kategorii – Denis – se na stupně vítězů neprobojoval. Ale za krásné páté místo zaslouží velkou pochvalu, stejně jako Adam, který se umístil na místě sedmém. Ludvík a Daniel R. skončili hluboce v poli poražených.

Nejstarší kategorie – chlapci 16-18 let a nás reprezentoval Kevin. Ten neponechal nic náhodě a od poloviny závodu se držel v čele a nakonec skončil na prvním místě. Také on vyhrál medaili a upomínkové předměty. Blahopřeji.

Po slavnostním vyhlášení vítězů následovala tombola, kdy se ze startovních čísel losovala hlavní výhra – jízdní kolo AUTHOR. Výherní číslo 105 měla na hrudi Barbora. A tak i horské kolo poputuje k nám do domova.

Více fotografií naleznete v sekci FOTOGALERIE