Aktuality

BEACHVOLEJBAL – DOLNÍ OBLAST VÍTKOVIC

V neděli 2. června jsme vyrazili na turnaj v beachvolejbalu, který pro DD připravil MSK ve spolupráci s Ostravskou univerzitou. Turnaj se konal v Dolních Vítkovicích jako součást Světového poháru v beachvolejbalu.

Co tomu předcházelo? Od dubna k nám do domova pravidelně přijížděli Michal a Vojta z ostravské univerzity. S tetou Vlastou nás učili základům volejbalu. Velmi nás to bavilo, a tak jsme trénovali každou volnou chvilku. Všichni jsme byli nervózní, koho z nás lektoři vyberou. A konečně to bylo tady. Jeli jsme všichni!!!

V Dolních Vítkovicích nás přivítaly nádherné volejbalové kurty s neskutečně jemným pískem, jen moře chybělo. Do turnaje se přihlásilo osm družstev. Hra na písku byla opravdu těžká, stejně tak jako naši soupeři. Ale my jsme to nevzdávali. A po některých vyhraných i prohraných setech jsme se umístili na krásném 6. místě. Trochu nás to sice mrzelo, ale příště to bude určitě lepší.

Jako odměnu od pořadatelů jsme dostali volný vstup na finále Světového poháru. A to teprve bylo něco!

Vidět na kurtech světové hráče uprostřed vroucího kotle fanoušků, no kdo by to nechtěl vidět?

Všem moc děkujeme, hlavně MSK Ostrava. Největší dík, ale podle mě, patří studentům ostravské fakulty Vojtovi a Michalovi. Zvládli jste to skvěle, pánové, díky ještě jednou

Tým Dubováčci děkují Michalovi a Vojtovi za jejich trpělivost a za vše, co pro nás udělali. Ještě jednou mooooooc díky, pánové.

Bc. Vlasta Krajíčková