Aktuality

NADAČNÍ FOND PRO ŽIVOT

Rádi bychom touto cestou poděkovali NADAČNÍMU FONDU PRO ŽIVOT. Se kterými spolupracujeme již od jejího založení, za vše, co pro nás udělali, je náš dětský domov nominoval na Cenu Ď za moravskoslezský kraj.

Cenu Ď v Moravskoslezském kraji 2022“ z rukou náměstka primátorky statutárního města Jihlava pana magistra Petra Ryšky (také je učitelem, trenérem a členem Českého olympijského výboru, na fotografii zcela vpravo) a dlouholetým členem Kolegia ceny Ď panem Ladislavem Chmelíkem (také je tajemník Českého filharmonického sboru Brno, na fotografii zcela vlevo) převzal paní Petra Zevlová.

 

 

 

 

Nominaci přihlásil Dětský domov Radkov: Nadační fond PRO život - S manželi Zevlovými se známe cca 2 roky. Za tu dobu našemu domovu nesmírně pomohli. Nejdříve se jednalo o pár návštěv v našem DD. Vždy dětem dovezli spoustu dárků, poté zajistili nové postele a nábytek na ložnice pro děti. Zařídili dětem vánoční dárky, které do DD přivezli. Každé dítě dostalo přesně to, co si přálo. Stali se z nás kamarádi. Když jsme byli na výletě v Praze , zajistili nám program – elektrické motokáry. Poté přijeli na víkend za dětma, opět dovezli skvělé kamarády, holiče youtubery, aj. Také přivezli dětem elektro Koloběžky. Poslední akci je to, že zorganizovali bezplatně pro celý náš DD týdenní pobyt v Praze se spoustou programů. V neposlední řadě nám pomohli získat devítimístné auto pro děti. Stali se z nás přátelé. Jsou to skuteční mecenáši