Aktuality

Dětský den s NADAČNÍM FONDEM PRO ŽIVOT (9.9.2023)

Dne 9. 9. 2023 navštívil opět náš dětský domov NADAČNÍ FOND PRO ŽIVOT spolu se spoustou jeho partnery. Této akce se neobvykle zúčastnily také děti z DD Melč a DD Budišov nad Budišovkou. Pro všechny bylo připraveno spoustu soutěžních her a zábavy, malování barevným pískem, skákací hrad nebo také jízda zámeckým parkem na místě spolujezdce terénními motorkami, což bylo hlavně pro chlapce velkým zážitkem.

Pro všechny děti bylo připraveno také občerstvení ve formě popcornu, cukrové vaty a ovocných "pitíček". Akce se zúčastnilo také Barber studio DIE HARD, kde měly děti možnost nechat se ostříhat profesionálními Barbery.

Proběhla také beseda na téma protidrogové intervence. Akce se zúčastnila také PČR, kde si děti mohly sednout do policejního auta, potěžkat si policejní zbraň a vyzkoušet si spoustu dalších věcí spojených s tímto orgánem státní správy, což zase ocenily ti nejmenší.

Třešničkou na dortu tohoto báječného dne bylo vystoupení Jaroslava Oláha, které pro změnu ocenily převážně děvčata, jež mu také nesčetněkrát vyznaly lásku.

Den to byl skvělý, vše včetně počasí se vydařilo, no a nám nezbývá nic jiného, než Nadačnímu fondu a všem zúčastněným organizátorům ze srdce poděkovat a budeme se těšit zase na další shledanou !!