Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krátká návštěva Prahy

22. 4. 2016

KRÁTKÁ   NÁVŠTĚVA   PRAHY

praha1.jpg

Třetího října ráno jsme vyrazili našim služebním autem do hlavního města Prahy. Cíl byl jediný. Zhlédnutí muzikálu Antoaneta – královna Francie v divadle Hybernia.

Po čtyřech hodinách cesty jsme v pravé poledne dorazili do Prahy. Chvíli nám trvalo, než jsme našli vhodné místo k zaparkování, ale asi po patnácti minutách se nám to podařilo.

Z parkoviště jsme se přesunuli na Václavské náměstí, které jsme si včetně sochy svatého Václava celé prohlédli. Po půlhodině jsme dorazili k Prašné bráně – další chloubě naší stověžaté matičky Prahy. Odtud to již bylo do divadla kousíček. V pokladně jsme si vyzvedli vstupenky a hurá do sálu. Tady se však nesmělo fotografovat, proto snímky z muzikálu nejsou.

Po třech hodinách nádherné představení, které se všem moc líbilo, skončilo. Při zpáteční cestě na parkoviště jsme si pohovořili s Marcelem Bukou, který kdysi do domova na Dubovou chodil. Nyní žije v Praze a má se, dle jeho povídání, velmi dobře.

Po čtyřech hodinách jsme dojeli plni zážitků zpět do domova. Děkujeme panu řediteli, že nám lístky na tak nádherné představení zařídil.

praha2.jpg  

praha3.jpg

 

 

 

 

 

 

praha4.jpg