Jdi na obsah Jdi na menu
 


Admin

9. 10. 2013

ads. pro kontakt

zvl.dubova@centrum.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

levai

(danek levai , 17. 10. 2016 12:11)

pane řetiteli jak se mate podepiš te mii reverz prosim moc

levai

(danek, 13. 10. 2016 12:14)

pane řediteli podepište mi reverz prosim vas už sem hodni prosim nebo se zblaznim prosim vas jak budu na domovje tak se budu chovat prosim vas

Uzasne

(Petr Slezak, 19. 10. 2015 23:10)

Opravdu jsi na spravnem miste, kazdy detail foceny pri kazde zabave. Clovek ktery tam byl pred mnoha lety, nemuze zapomenout na vsechny co zna. Vse je nadherne jen mi chyby fotky vsech zamestnancu, a popisky , nebot si clovek uz tolik nevzpomene na jmena zamestnancu :*) byl bych moc rad. Urcite se tam nekdy zastavim, jezdime na zriceninu s malim synem, ale nikdy sem si netroufl zastavit a zazvonit:*) nebo vjet autem pres branu od Aleje. Ale stavim se za Vami. Z pozdrave Petr Slezak

Re: Uzasne

(admin, 22. 4. 2016 8:48)

Našel jsem jednu starou společnou fotku zaměstnanců a pokud nebude mít někdo námitky, dám ji na web, ale popisky u ní určitě nebudou.

špatné směrování dotazů na BÝVALÉ UČITELE A VYYCHOVATELE

(admin, 22. 4. 2016 8:45)

Zde zadávat věci jen technického rázu. Staré fotky podle žádostí některých nejsou, možná někdy v budoucnu, ale momentálně to nejde - nic nemám. Věřte, že zatížení jednotlivých pracovníků je enormní, tak musíte mít trpělivost a zejména příspěvky psát do knihy návštěv.

zadna odpoved....

(Petr, 18. 12. 2015 21:39)

Zrejme, toho mas admine mnoho, kdyz tu piseme, a jen nekteri dostanou odpoved. Ale kdyz pisu i jinym, ucitelskemu zboru, nikdo nereaguje. :-(

zadost :*)

(Petr Slezak, 25. 10. 2015 7:17)

Zdravim, Admine,
Mam takovou prozbu, zda by Ti nemohl dal archyvni fotky reditel p. Burda? Urcite nejake ma, ktere by nas co jsme byli 80_90 leta. Budu moc rad a urcite taky dalsi chovanci v te dobe :*)

Re: zadost :*)

(admin, 27. 10. 2015 18:48)

Určitě je to velký problém, vše co se týká historie. Došlo zde před několika lety k velkým změnám, skončila zde škola a už je pouze dětský domov. Učitelé odešli a většinou si vzali svoje vzpomínky s sebou. Rovněž vychovatelé ve většině případů zde již nejsou, mnoho jich odešlo do důchodu. Tak se pokouším sehnat co jde, ale jak jsem již uvedl, je to problém. Neboj, jistě ještě něco vyštrachám. Je také mnoho osob, kteří si to nepřejí a tak musím dávat pozor koho kdy a kde uvedu. Jinak ti přeji všechno nej do dalšího života a jsem rád, že máš rodinu o kterou se straáš.

Zádost

(Kevin ( dříve Jan ) FONTI, 29. 6. 2014 20:15)

Dobrý den, jsem potěšen, že jsem vzhlídl stránky ústavu, ve kterém jsem vyrůstal. Samozřejmě, že dnes už žijí vlastním životem, ale pro potěšení a s hrdosti mnou vlastní :-), smím podotknout, že dle ostatních, nesu zdravé a slušné vychování, kterému nevděčím nikomu jinému, než-li zaměstnancům DD-Radkov Dubová.
Chtěl bych se zeptat, zda by se v archívu dokázala nalézt fotografie mé maličkosti. Má žena, by ráda viděla mou fotografii s dětství, ale opravdu nemám žádnou. Děkuji a s pozdravem a přáním mnoho spokojených úsměvu a dětské radosti, přeji hezký den.
Kevin Fonti
+420 776214115,
ke.fonti@seznam.cz

Re: Zádost

(admin, 5. 4. 2015 9:00)

Ještě si tě trochu pamatuji ( klíče :)) no podívej v současnosti procházíme všechny archivy, dokumenty a pod. a pokud něco najdeme, není vůbec žádný problém tuto fotku zveřejnit. Už vyšla jedna fotogalerie jako RETRO, kde je mnoho starších snímků a připravujeme další. Tak pokud něco najdu - zveřejníme to.

Re: Re: Zádost

(Petr , 19. 10. 2015 23:16)

Zdravim take bych opravdu videl svou malickost , treba s fodbalove akce, nebo ze zimnich radovanek, p. Chudikova, nebo p. Lazecka i p. Burda si na me vzpomenou, byl sem ( dle meho posouzeni) dobrej sportovec. Tak pokud si vzpomenes i na mou malickost budu vdecny. Dekuji. Petr Slezak