Dne 26. května 2026 se naše děti zúčastnily kvalifikačního turnaje DD Cup v Ostravě.

Naši fotbalisté předvedli bojovný výkon, nasazení a týmového ducha. Bohužel se nám tentokrát nepodařilo vybojovat postup do celostátního finále, což nejspíše ovlivnilo také to, že naše děti byly o poznání mladší, než děti z ostatních dětských domovů.
I přesto jsme ale získali cenné zkušenosti a v posledním zápase s Melčem se nám podařilo zvítězit, a tak jsme v tomto "derby" dokázali získat 3 body.

Všem dětem děkujeme za vzornou reprezentaci našeho dětského domova a za nasazení, se kterým do turnaje nastoupily. ⚽👏